Twoja konkurencja prawdopodobnie ma już stronę internetową. Ty też możesz ją mieć i osiągać sukcesy. Ważne, żeby strona spełniała kilka podstawowych założeń. Wszystko przez rosnącą konkurencję. Jeśli nie chcesz zginąć w tłumie innych firm – odróżnij się.

Dlaczego warto mieć stronę internetową?

Aż 40% ludzi na świecie korzysta z internetu. Dziś jest nas na tej planecie prawie 7,5 miliarda. Oznacza to, że na ziemi są 3 miliardy ludzi, którzy teoretycznie mogliby być Twoimi klientami. W samej Polsce są miliony ludzi, którzy mogliby u Ciebie kupować. Posiadanie strony internetowej otwiera Ci dostęp do osób, które dotychczas były poza zasięgiem.

Dzięki stronie www budujesz prestiż firmy. Otwierasz się na nowy sposób dystrybucji produktów i usług. Ułatwiasz klientom ich zakup. Strona pracuje na Ciebie nawet wtedy, kiedy Ty śpisz.

Jeżeli tworzenie stron Gdańsk, to tylko NowaPozycja.pl

  • Projektujemy nowoczesne responsywne strony www.
  • Dopasowujmy design strony do branży oraz identyfikacji wizualnej.
  • Oferujemy darmową wycenę i pracujemy do momentu, aż klient jest w pełni zadowolony.
  • Oddajemy w Twoje ręce prosty i intuicyjny system do zarządzania stroną.
  • Zapewniamy serwer i domenę.
  • Optymalizujemy stronę pod kątem wyszukiwarki Google.
  • Gwarantujemy pomoc techniczną.

Tworzenie strony to zadanie dla profesjonalistów. Musimy poznać Twoją ofertę i oczekiwania, a także przeanalizować konkurencję. Dzięki temu strona www będzie oryginalna i zapadnie użytkownikom w pamięć. Stworzymy ją tak, by jej obsługa była przyjemnością, a szata graficzna cieszyła oczy.

Projektowanie strony www zaczniemy od weryfikacji briefu i określenia wstępnych założeń. Z przyjemnością wsłuchamy się w Twoje sugestie i razem wybierzemy najlepszy wariant realizacji. Profesjonalne podejście zagwarantuje, że Twoja strona będzie sprzedawać i budować pozycję firmy.

Jest jeden skuteczny sposób, na to, by stać się liderem w branży. Jest nim strona, która odpowiada na potrzeby użytkowników. Taka, która jest dostępna przez 24/h na dobę, a także atrakcyjna i użyteczna.